Xbox, Sony en Nintendo slaan de E3 in 2023 over, hoort IGN. De drie giganten hebben naar verluidt geen presentatie of stand op het bekende evenement.
Hoewel het niet officieel door ESA (het platform achter de E3) is bekend gemaakt, spreekt IGN van “deskundige bronnen“.
Vooral de afwezigheid van Xbox is opvallend: zij kondigden afgelopen week een nieuwe presentatie aan rondom het evenement én zitten in de raad van de ESA. Tegen IGN noemde Xbox-baas Phil Spencer de E3 nog “een fijn moment voor pers en zelfs consumenten”.
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
31-01-2023
#8501
784 comments
Jammer als het zo is, maar hoop toch op een Direct van Nintendo tegen die tijd.
01-02-2023
#8512
282 comments
Oef. Toch wel een gemis. Laten we hopen op een Nintendo Direct rond die periode!
02-02-2023
#8525
399 comments
Dat de grote drie console bouwers niet met een stand op de E3 van dit jaar staan vindt ik geen gemis zolang ze allemaal maar in Juni een eigen digitale presentatie gaan uitzenden want dat heb ik vorig jaar wel een beetje gemist doordat de aankondigingen door de zomer heen waren verspreid.