Set 3 van de Mario Kart 8 Deluxe DLC is nu te downloaden. Dit roept natuurlijk de vraag op: wat is jouw favoriete nieuwe baan?
Is het Wigglers Woud of ga je voor het feestelijke Dennenboomdorp? En wat dacht je van de super lange versie van Regenboogbaan?
Wave 3 van de Circuit-uitbreidingspas bestaat uit acht nieuwe racebanen, verdeeld over twee Cups. Uw keuze is uiterst belangrijk, dus laat van je horen in de poll en/of reacties!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
08-12-2022
#7828
712 comments
Moet ik toch voor Rainbow Road kiezen. Dit zijn allemaal top tracks maar die steekt er toch iets bovenuit.
08-12-2022
#7829
185 comments
De nieuwe baan hoop dat die dennenoom dorp heet iig met die winter/kerst setting.
08-12-2022
#7830
339 comments
Absoluut Maple Treeway (Wigglers Woud). De beste baan in Mario Kart Wii. Het valt me ook op dat de Wii-achtige banen veel beter voelen opgeschaald naar Mario Kart 8, dan (3)DS banen als Waluigi Pinball en zelfs de nieuwe Rainbow Road.
08-12-2022
#7831
70 comments
Geweldige tracks weer. Was heel erg verrast over Peach Garden de laatste ronde andersom deed. Echt super cool bedacht.
Enige tracks die ik toch hoop zijn Waluigi Stadium en Amsterdam van Tour.
08-12-2022
#7832
43 comments
3DS Rainbow Road is mijn favoriet, niet alleen van Wave 3 maar van Mario Kart in het algemeen. Het epische wat die track heeft, vind ik in weinig andere tracks terug. Het design is geweldig met veel spannende bochten, gevarieerde secties, prachtige graphics en een perfecte soundtrack. Meer kan ik niet wensen!
08-12-2022
#7833
261 comments
Een moeilijke keuze om te maken met deze 8 top tracks maar ik heb gekozen voor Dennenboomdorp aangezien deze winterse baan mij het toch het meest het verrast met de slim bedachte alternatieve route over het treinspoor, een super halfpipe, een zeer steile afdaling en de slimme shortcuts over de berg heen. Daarnaast ziet Merry Mountain erg gelikt uit en brengt je samen met de bijpassende muziek helemaal in de kerstsfeer dus genoeg redenen dat ik het als mijn favoriet van wave 3 bestempel.
08-12-2022
#7835
529 comments
Ik ben echt blij verrast door de MK8-interpretatie van London Loop/Londen-Ronde.
Het enige dat nog echt mist zijn de character/kart-packs uit Mario Kart Tour... Lekker met de dapper Waluigi in de Rode dubbeldekker door de Britse hoofdstad rijden!

08-12-2022
#7838
427 comments
Rainbow Road, visueel gezien is de baan het beste van alle vier in de game voor mij. Peach Gardens is ook een goeie! Die 3de lap verraste me erg!