Nintendo kondigt een Nintendo Direct aan in teken van de Super Mario-film. Deze wordt op 6 oktober uitgezonden.
De Nintendo Direct: The Super Mario Bros. Movie-presentatie wordt op 6 oktober om 22:05 uitgezonden en toont de eerste teaser trailer van de film. Disclaimer: Nintendo meldt dat er geen game-info gedeeld wordt.
Op het eerste gezicht lijkt de gekozen tijd voor de Direct misschien wat vreemd. De Nintendo Direct begint vijf minuten na de wereldpremière van de teaser trailer op de New York Comic Con.
Nintendo deed de aankondiging via Twitter, waar ze ook een afbeelding met de eerste blik op het Mushroom Kingdom toonden:
Kijk op 6 oktober om 22:05 uur naar een #NintendoDirect: The Super Mario Bros. Movie-presentatie met daarin de allereerste trailer van de film die binnenkort naar de bioscoop komt (bevat geen game-informatie).
📽️: https://t.co/HmVAl64wjj pic.twitter.com/SlgMUIrTkY
— Nintendo Nederland (@NintendoNL) October 4, 2022
Het Mushroom Kingdom ziet er iets anders uit dan we gewend zijn, maar zit wel vol met vertrouwde elementen. Het kasteel van prinses Peach staat nu op een enorme heuvel. Op de voorgrond zien we een dorp of stad waar verschillende Toads rondlopen. Mario zelf staat centraal op de afbeelding met zijn rug naar de kijker toe, waardoor we het film-ontwerp van Mario nog niet goed kunnen zien. Wel zien we dat de texturen op Mario’s overall realistischer ogen dan in de recente Mario games.
Zit jij op 6 oktober klaar voor de eerste trailer van de Super Mario film? En wat vind jij van deze interpretatie van het Mushroom Kingdom? Laat het ons weten in de comments!
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
4 okt 2022
#6984
9112 XP | 1696 comments
Mooi! Ben nu toch eindelijk wel eens benieuwd naar deze film.
4 okt 2022
#6985
6558 XP | 790 comments
Erg slim van Nintendo dat ze komende vrijdag een eigen direct voor de Super Mario Bros film uitzenden om maximale aandacht ervoor te genereren. Deze eerste film poster ziet er in ieder geval veelbelovend uit!
4 okt 2022
#6987
1386 XP | 276 comments
Wahoo!
4 okt 2022
#6988
3009 XP | 276 comments
Screenshot is echt mooi, ziet er strak uit.
4 okt 2022
#6989
6127 XP | 690 comments
Ziet er mooi en kleurrijk uit! Eerste impressie natuurlijk. Zie wat verschillen met Mario's normale look, dus ik wacht nog even met oordelen totdat hij zich omdraait en we zijn gezicht kunnen zien. Dit kan nog steeds misgaan, maar deze plaat ziet er veelbelovend uit. Alles ziet er op het eerste gezicht uit zoals je het herkent.
Ben intussen best benieuwd geworden naar de film, dus ik zie graag wat ze als eerste trailer gaan laten zien. Nog voorzichtig qua verwachtingen, maar goede eerste indruk door deze plaat.
4 okt 2022
#6994
6542 XP | 451 comments
I love it!
4 okt 2022
#6996
7050 XP | 1340 comments
Ik ben echt zo benieuwd, deze poster ziet er ook zo goed uit. Laat maar komen! Enig idee hoe lang de Direct duurt?
4 okt 2022
#6999
7215 XP | 897 comments
Nope, dat is niet bekend gemaakt. Maar de trailer zelf is slechts een teaser trailer dus verwacht er zeker niet te veel van. Waarschijnlijk zullen ze er nog wel het een en ander om heen lullen, misschien komt die 'stoere Chris Pratt' zelfs even aan het woord. Ik gok dat 22:05 tot 22:15 a 22:20 echt de max is van wat je kan verwachten.
5 okt 2022
#7000
7050 XP | 1340 comments
Stoere Chris Pratt tussen aanhalingstekens. Ik hoor dat jij niet echt een fan van hem bent?
5 okt 2022
#7002
7215 XP | 897 comments
Tussen aanhalingstekens omdat Miyamoto hem als zodanig aankondigde
5 okt 2022
#7003
9630 XP | 1864 comments
beter gaan ze Mario voortaan deze textures geven. Dit ziet er erg goed uit =)