Tijdens de Nintendo Direct heeft Nintendo weer wat nieuwe informatie vrijgegeven van Pikmin 4.
Pikmin 4 was de enige titel die een zekerheid was deze Nintendo Direct en er is een hoop informatie over deze titel bekendgemaakt. Zo weten we nu dat je voor het eerst in de Pikmin-geschiedenis in deel vier ook in de nacht op avontuur kunt gaan. In de nachtelijke uurtjes zijn de beestjes een stuk agressiever dan overdag, daarbij kom je in de nacht enkel Glow Pikmin tegen. Deze lichtgevende Pikmin zijn totaal nieuw in de serie, evenals de al eerder bekendgemaakte Ice Pikmin.
Verder zijn er een aantal gameplay-elementen bekendgemaakt, waaronder de mogelijkheid om vaardigheden te kopen, Oatchi nieuwe trucjes te leren en de totaal nieuwe Dandori-gevechten. In de Dandori-gevechten moet je het opnemen tegen een buitenaards wezen dat verdacht veel lijkt op Olimar. Bekijk de trailer hieronder.
Als laatste heeft Nintendo bekendgemaakt dat er een demo beschikbaar komt van Pikmin 4, deze zal op 28 juni, volgende week, beschikbaar zijn in de Nintendo eShop.
Ben jij geënthousiasmeerd geraakt van Pikmin 4 door deze trailer, of laat je vooralsnog de titel helemaal links liggen?
Log in of maak een account aan om een reactie te plaatsen!
21 jun 23 om 17:17
#10361
3069 XP | 516 comments
Heel goed, flink wat toffe elementen die de serie weer naar een nieuw niveau kunnen gaan tillen. Snel Zelda uitspelen, dus!
25 jun 23 om 13:15
#10454
4377 XP | 580 comments
Voor degenen die nog zaten te twijfelen of Pikmin 4 wel genoeg vernieuwing zou kennen ten opzichte van de vorige delen durf ik wel te stellen dat Nintendo met deze trailer perfect heeft laten zien dat nachtelijke expedities met gloei Pikmin en dandori gevechten er genoeg nieuwe dingen vallen te doen dus ik kan zelf in ieder geval niet wachten om volgende maand weer met Pikmin op avontuur te gaan.