Pokémon Scarlet en Violet ontvangen technische analyse

  • Media

  • 23 nov 22 om 20:40

  • Erik

Digital Foundry heeft een technische analyse gepubliceerd van Pokémon Scarlet en Violet. Ze delen hun bevindingen in een video.

Je voelt ‘m al aankomen: ze zijn helaas niet heel positief. Ze benoemen dat de twee nieuwe Pokémon-games niet dezelfde standaard halen als voorgaande titels in de franchise. Dit komt voornamelijk door assets, die “gewoontjes en soms zelfs goedkoop ogen”.

De resolutie in TV-stijl is tussen de 720p en 1080p, gemiddeld 864p. In handheldstijl schommelt het tussen de 576p en 720p, maar meestal 720p. Framerate ligt meestal tussen de 25 en 30 beeldjes per seconde. In handheldmodus loopt het spel iets beter.

Op een positieve noot: ze benoemen dat het character design erg sprankelend en uniek is. Daarnaast ogen de meeste Pokémon goed.

Hoewel de graphics een punt van kritiek zijn, wordt de gameplay enorm geprezen. Robin zei in onze review dat dit voor jou als Pokémon-fan wel eens de beste ervaring ooit zou kunnen zijn.

Pokémon Scarlet en Pokémon Violet zijn sinds 18 november beschikbaar voor de Nintendo Switch.

 

Bron: Digital Foundry

Like dit bericht:

Over Erik

Erik is onze hoofdredacteur. Sinds 2010 schrijft hij over videospelletjes, en hij doet dit al meer dan acht jaar voor N1-UP. Pokémon Yellow was de reden dat hij verslingerd raakte aan games - en die droom om Pokémon Meester te worden, ebde nooit meer weg. Erik krijgt nog steeds kippenvel als hij aan die E3 2016-trailer van The Legend of Zelda: Breath of the Wild denkt.

Lees meer over Erik

Recente artikelen

Sonic Frontiers krijgt Sights, Sounds and Speed-update

0

Nieuws Sonic Frontiers krijgt Sights, Sounds and Speed-update

21-03-2023

4

Dennis

LEGO kondigt deze week racespel LEGO 2K Drive aan

1

Nieuws LEGO kondigt deze week racespel LEGO 2K Drive aan

21-03-2023

4

Erik

bayonetta origins header artwork

2

Review Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon

21-03-2023

6

Mitch

Discussieer met ons mee! 8

rob1N

23-11-2022

#7642‍

709 comments

Een aantal pluspunten design-wise: niet elke npc ziet er hetzelfde uit, zoals bijvoorbeeld in Sword SHield wel het geval was met die Team Yell grunts. De chars in S/V lijken random generated. Wel kom ik heel veel gespierde vrouwen tegen in dorpjes haha..

Yosher

23-11-2022

#7643‍

772 comments

Deze games verdienen het imho om met de grond gelijk gemaakt te worden, dit is gewoon beschamend voor een franchise zoals Pokémon. Als deze game een platformer was, liet het Sonic 06 uitzien als de beste game ooit. Ik ben het dus wel eens met DF.

Ja, leuk dat je er alsnog plezier mee kunt hebben. Maar intussen komen ze wel weg met het uitbrengen van een enorme rushed game, omdat iedereen het toch wel koopt. Als een oud Pokémon fan vind ik dat echt enorm frustrerend, want wat zou ik deze serie graag zien stralen. Maar op deze manier gaat dat helaas nooit gebeuren. Ik ben er echt van overtuigd dat als ze een drol in de schappen leggen met een Pokémon vlaggetje erin, dat het dan alsnog gewoon als als zoete broodjes over de toonbank gaat. Want who cares dat het schijt is, dat vlaggetje is zo ontzettend leuk!

Zo voelt het bij mij in ieder geval.

Garrus

23-11-2022

#7644‍

201 comments

Kan ik me voorstellen inderdaad. Gelukkig zijn er nog talloze andere ''pocket monster'' type games te vinden op de Switch haha. Heb je Ni no Kuni al eens gespeeld? Die vond ik persoonlijk heel erg goed.. de eerste dan.

Yosher

23-11-2022

#7645‍

772 comments

Nog niet gespeeld nee, staat wel al een tijdje low-key op m'n radar. Misschien toch eens kijken of ik deze als een leuke black friday deal ergens mee kan nemen!

Mark

25-11-2022

#7672‍

25 comments

Temtem is ook wel een goeie game

Psychotenshi

25-11-2022

#7676‍

22 comments

Lekker Janken

Zool

24-11-2022

#7647‍

265 comments

Blijft knap dat jullie de positieve insteek weten te vinden. Ik heb de aflevering bijna uit en ik hoor alleen maar teleurstelling en vergelijkingen waarin deze titel het dik aflegt. 

rob1N

24-11-2022

#7664‍

709 comments

Pokemon fans zijn het inmiddels wel gewend denk ik. Grafisch moet je gewoon nooit een pareltje verwachten. Het is bij Pokemon altijd Gameplay first, Graphics last. Maar het is wel beschamend, een van de grootste franchises (misschien wel dé grootste) die zo'n technisch manke game uitbrengt. Tjah, de fanbase is gewoon te groot en mensen hadden ook écht zin in deze games. Ik begrijp het wel.